Možnosti dopravy

Kurýrní služba


Cena a délka dodání
Objednávku ti doručí kurýrní společnost. Předem tě kontaktují e-mailem i SMS, aby ses mohl domluvit s kurýrem na čase, který ti vyhovuje nejvíc. Od dokončení a expedování objednávky je doba dodání 1 až 2 pracovní dny. Cena za dodání kurýrem je 109Kč.
Jak si umím zkontrolovat stav své objednávky?
Pomocí trasovacího čísla, které obdržíte na e-mail, můžete sledovat vaši zásilku zde.

Jak a kde za zboží zaplatím?
Za zboží můžeš zaplatit na naší stránce předem bankovním převodem nebo kartou, dalším způsobem je platba na dobírku přímo kurýrovi. Pokud si vybeš možnost platby na dobírku, měj prosím při převzetí zboží připravenou hotovost případně se ujisti zda kurýr přijme platbu kartou.

Výdejní místa - Packeta


Cena a délka dodání
Zboží si můžeš vyzvednout na jednom z více než 5300+ výdejních míst Packety v Česku. Od dokončení a expedování objednávky je doba dodání 1 až 2 pracovní dny. Cena za dodání přes Zásilkovnu je 89Kč. Pokud tvá  objednávka přesáhne hodnotu 1500 Kč, automaticky získáváš poštovné Packetou ZDARMA.

Jak si umím zkontrolovat stav své objednávky?
Pomocí trasovacího čísla, které obdržíš na e-mail, můžeš sledovat tvou zásilku zde.

Jak a kde za tovar zaplatím?
Za zboží můžeš zaplatit na naší stránce předem bankovním převodem nebo kartou, dalším způsobem je platba na dobírku přímo v Zásilkovně. Pokud si vybereš možnost platby na dobírku v Zásilkovně, měj prosím při převzetí zboží připravenou hotovost případně se ujisti, zda výdejní místo příjímá platbu kartou.

Pojištění balíku
Přinášíme ti službu pojištění na balíček. V případě komplikací při doručování tvého balíčku nic neřešíte. Pokud ti balík přijde poškozený, stačí nám zaslat fotodokumentaci a my ti pošleme nové zboží zcela zdarma. Nemusíš tak řešit žádná zbytečná reklamační řízení s dopravci a vše vyřešíme za tebe. Poškozené zboží si od tebe vyzvedneme na naše náklady. V případě ztráty balíku, nečekáš na vyřešení reklamace ve 30 denní zákonné lhůtě, ale nový balík ti zasíláme ihned. S pojištěním máš proto jistotu, že se k tobě dostane správné zboží za každých okolností. Cena za pojištění balíku je 25Kč

V případě jakýchkoli otázek nás neváhej kontaktovat zde.